Crown Resorts Horizon

113 termínů
od 18 690 Kč

Crown Resorts Horizon

All inclusive

Letecky

Cynthiana Beach

167 termínů
od 21 050 Kč

Cynthiana Beach

All inclusive

Letecky

Louis Ledra Beach

181 termínů
od 23 940 Kč

Louis Ledra Beach

All inclusive

Letecky

Kissos

36 termínů
od 26 590 Kč

Kissos

All inclusive

Letecky

Athena Beach

127 termínů
od 29 810 Kč

Athena Beach

All inclusive

Letecky

Louis Ivi Mare

99 termínů
od 30 590 Kč

Louis Ivi Mare

Ultra all inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Kypr - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Ayia Napa - all inclusive, Bafra - all inclusive, Coaral Bay - all inclusive, Famagusta - all inclusive, Kyrenia - all inclusive, Larnaca - all inclusive, Limassol - all inclusive, Paphos - all inclusive, Protaras - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Kypr - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Jediné město ostrova, které si zachovalo svoji původní identitu. Podle pověsti, vystoupila bohyně krásy a lásky nedaleko Paphosu z mořských vln. Toto místo se nazývá Petra tou Romiou (Řekova skála).

Paphos - dovolená

Ze staré benátské pevnosti, která střeží křesťanské katakomby a hrobky králů v hoře Fabrica je pěkná vyhlídka na moře a okolí.Pláže jsou zde písečné i kamenité. Od hotelů na východní straně vede promenáda až do středu města, kolem archeologických nalezišť až k majáku.

Paphos - dovolená s dětmi

Děti zde najdou bazén i dětská hřiště. Většinu turistů láká vzdálenější pláž Coral Bay s jemným pískem a širokou nabídkou vodních sportů. Až Vás přestane bavit lenošení na pláži, zvolte některý z nabízený výletů do okolí, nebo na důkladnou prohlídku města, které je díky četným historickým památkám na seznamu světového dědictví Unesco.

Paphos - ubytování a strava

Ubytování v hotelech různé velikosti, všechny však s velmi dobrým vybavením a službami. Zdejší kuchyně je ovlivněna kuchyní řeckou, africkou a východní. Ryby, mořské plody, skopové a hovězí maso,ovoce, zelenina, koření. Oblíbené jsou dezerty založené na medu a oříškách a výborná kyperská káva.Na zapití pivo, nebo výborné lahodné víno a úplně na konec místní kořalka Zivania – hroznovice.

Paphos - zájezdy se slevou

Dětské a seniorské slevy, slevy pro stálé i nové zákazníky, first a last minut. Rozhodněte se pro svoji dovolenou v Paphosu, my Vám ji zajistíme a vybereme tu nejvýhodnější slevu.

Paphos - pláže a koupání/font>

Oblíbená část Kypru - Paphos - pro turisty nabízí písečné až písečno-oblázkové pláže, které často lemují skalnaté výběžky. Na plážích jsou připravena lehátka a slunečníky. Vstupy do moře jsou spíše pozvolné, místy se objeví část, kde je prudčí vstup. Výhodou jsou v okolí pláží bary a restaurace, kam se místní i turisté chodí ochladit před horkem.

Kypr - Paphos - all inclusive
Kypr - Paphos - all inclusive
Kypr - Paphos - all inclusive
Kypr - Paphos - all inclusive
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou