Crown Resort Henipa

327 termínů
od 17 340 Kč

Crown Resort Henipa

All inclusive

Letecky

Flamingo Beach hotel

154 termínů
od 30 531 Kč

Flamingo Beach hotel

All inclusive

Letecky

Golden Bay Beach

154 termínů
od 34 041 Kč

Golden Bay Beach

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Kypr - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Ayia Napa - all inclusive, Bafra - all inclusive, Coaral Bay - all inclusive, Famagusta - all inclusive, Kyrenia - all inclusive, Larnaca - all inclusive, Limassol - all inclusive, Paphos - all inclusive, Protaras - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Kypr - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Larnaca je jedna z nejdůležitějších dopravních tepen ostrova. Je zde přístav, tzv.kyperská brána. Mimo to je hojně navštěvovanou turistickou destinací jihovýchodního pobřeží. I když utrpělo své pády a porážky, dokázalo se vždy postavit, aby dnes mohlo přinášet radost, a zábavu všem, kteří se rozhodnou ho navštívit. Skvělou příležitost k horským pěším túrám poskytuje pohoří Troodos, pokryté borovými lesy.

Larnaca - dovolená

Pobřeží s dlouhými kilometry pískových nebo oblázkových pláží se nacházejí nedaleko centra. V Larnace si užijete nejen pohodlného koupání, ale i vodních sportů. Večer se projdete po pobřežní promenádě, nakoupíte suvenýry a zastavíte se v některém baru na skleničku.

Larnaca - dovolená s dětmi

Kdo nechce jen polehávat na pláži, možná při troše štěstí, zažijete v Larnace některý z kulturních festivalů s tanci a zpěvy. Pokud se vám nepoštěstí, nevadí. Seznamte se alespoň s trochou zdejší historie a kultury. Moderní město Larnaca bylo vystavěno nad starobylým městem Kition, jehož pozůstatky jsou částečně odkryty a můžete je vidět na několika místech v Larnace.

Larnaca - ubytování a strava

Ubytování tak jako na celém Kypru, tak i v Larnace na velmi dobré úrovni a pozorným personálem. Zdejší kuchyně je ovlivněna kuchyní řeckou, africkou a východní. Ryby, mořské plody, skopové a hovězí maso, ovoce, zelenina, koření. Oblíbené jsou dezerty založené na medu a oříškách a výborná kyperská káva. Na zapití pivo, nebo výborné lahodné víno a úplně na konec místní kořalka Zivania – hroznovice.

Larnaca - zájezdy se slevou

Rozhodli jste se strávit svoji dovolenou v Larnace? Přijďte, my Vám ji velmi ochotně zajistíme a zároveň vyhledáme tu nejvýhodnější slevu.

Larnaca - pláže a koupání/font>

Larnaca disponuje písečnými plážemi, které mají různou kvalitu písku a odlišné vstupy do moře. V některých částech se vstup do moře rychleji svažuje, zde je lepší dát pozor na menší děti. Na plážích jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Oblast Larnaca je méně turisticky známá, ideální pro ty, kteří hledají klidnou polohu pro dovolenou.

Kypr - Larnaca - all inclusive
Kypr - Larnaca - all inclusive
Kypr - Larnaca - all inclusive
Kypr - Larnaca - all inclusive
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou