Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa

46 termínů
od 18 516 Kč

Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa

All inclusive

Letecky

Concorde Luxury Resort

203 termínů
od 19 077 Kč

Concorde Luxury Resort

All inclusive, Ultra all inclusive

Letecky

Kaya Artemis

264 termínů
od 19 495 Kč

Kaya Artemis

All inclusive, Ultra all inclusive

Letecky

Limak

264 termínů
od 20 231 Kč

Limak

All inclusive, Ultra all inclusive

Letecky

Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa

364 termínů
od 20 583 Kč

Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa

Ultra all inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Kypr - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Ayia Napa - all inclusive, Bafra - all inclusive, Coaral Bay - all inclusive, Famagusta - all inclusive, Kyrenia - all inclusive, Larnaca - all inclusive, Limassol - all inclusive, Paphos - all inclusive, Protaras - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Kypr - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Bafra se svými plážemi patří mezi nejkrásnější na ostrově. Letovisko, ležící v turecké části Kypr v severovýchodní ostrova se stále rozvíjí. Zvláštností Severního Kypru je hlavní město Lefkosa, které je hranicí rozděleno mezi dva státy. Bohyně krásy Afrodita se prý zrodila u zdejších kyperských břehů z mořské pěny.

Bafra - dovolená

V Bafře Vás uvítají dlouhé písečné pláže v luxusním prostředí. Jeden z nabízených výletů Vás zavede do Limasolu a pohoří Troodos na Jižním Kypru, navštívíte zdejší vinařství s ochutnávkou opojného kyperského vína. Vybrat můžete z několika nabízených výletů. Všechny stojí za to.

Bafra - dovolená s dětmi

Využijte volného času pro sebe a děti. Hrajte si, dovádějte, povídejte si, jezděte po výletech, uživejte všech nabízených sportovních aktivit. Samozřejmě relaxujte, opalujte se. Budete mít na co vzpomínat.

Bafra - ubytování a strava

Ubytování je v luxusních komfortních hotelových komplexech, vybavených vším, co potřebujete ke skvělé dovolené. Základem chutné kyperské stravy jsou tamní přírodní produkty obohacené o prvky anglické, turecké a řecké kuchyně a také kuchyně Blízkého Východu. To činí ostrovní jídla velmi pestrá. Kypr je doslova rájem pro milovníky lahodného moku z vinné révy. Velmi oblíbené šampaňské známé po celém světě pochází právě z Kypru – pochází z okolí nejvyšší hory Olympos a místní kořalka Zivania (hroznovice). Pro zajímavost - dnes se i ve městech udržuje typický způsob venkovského stravování. Pro vaření Kypřané používají často to, co najdou u cesty. Ať už jsou to šneci, kapary či různé bylinky. Ovoce a ořechy se nakládají do oleje nebo do medu. Tento chutný suvenýr můžete dovézt svým přátelům či rodině.

Bafra - zájezdy se slevou

Neotálejte a přijďte k nám. Velice ochotně pro Vás vyhledáme dovolenou se slevou za včasnou rezervaci, mimořádně nízkou cenu pro 3.osobu, juniorskou, nebo seniorskou slevu a další možné.

Bafra - pláže a koupání/font>

,

Krásné písečné pláže se světlejším pískem se nacházejí na severní části Kypru v oblasti Bafra, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky. V okolí můžete navštívit místní přírodu nebo vyzkoušet vodní a plážové sporty. Oblast Bafry je z velké části ještě nedotčená cestovním ruchem.

Kypr - Bafra - all inclusive
Kypr - Bafra - all inclusive
Kypr - Bafra - all inclusive
Kypr - Bafra - all inclusive
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou